Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m²,
Həzi Aslanov m.
1/7
Bütün şəkillər
176 000 AZN
2 510 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
70 m²
Sahə
8 / 20
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m²,
Həzi Aslanov m.
✨ Həzi Aslanov m/s yaxınlığı 🏢 Akkord MTK 📍 Xudu Məmmədov küç. 📐 70 kv 🛏 2 otağa düzəlmə 🏠 Geniş və işıqlı mənzil 🛠 Əla təmir 📄 Kupçalı 🏦 İpotekaya yararlı 💰 176.000 AZN 📌 Ofis haqqı 1%
Bakı, Xudu Məmmədov küçəsi
Bakı, Xudu Məmmədov küçəsi
Xəritədə bax
Xətai r.
Həzi Aslanov m.
Nərmin X
Vasitəçi (agent)
Adel Estate 2
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç. 82
Bütün 136 təklifə baxmaq
№ 6128728
•
Baxış sayı: 37
•
Yeniləndi: 14.05.2026, 12:20
176 000 AZN
2 510 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
70 m²
Sahə
8 / 20
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Nərmin X
Vasitəçi (agent)
Adel Estate 2
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç. 82
Bütün 136 təklifə baxmaq