Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m²,
Həzi Aslanov m.
1/16
Bütün şəkillər
+8 şəkil
180 000 AZN
2 120 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
85 m²
Sahə
9 / 9
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m²,
Həzi Aslanov m.
Həzi Aslanov metrosuna 2 dəq məsafədə Məhəmməd Hadi küçəsində 9 mərtəbəli binanın 9 cu mərtəbəsi qanuni 3 otaqlı mənzil 180 000 manata satışdadır. Sənədi Kupçadır. Dövlət İpotekasına yararlıdır. Firma haqqı 1 %
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 23:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç.
Bütün 248 təklifə baxmaq
№ 6127841
•
Baxış sayı: 71
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 20:29
180 000 AZN
2 120 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
85 m²
Sahə
9 / 9
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 23:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç.
Bütün 248 təklifə baxmaq