Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 86 m²,
Əhmədli m.
1/10
Bütün şəkillər
+2 şəkil
200 000 AZN
2 330 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
86 m²
Sahə
13 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 86 m²,
Əhmədli m.
Ehmedlide yeni tikili binanin 20/13mertebesinde 2otaqli 86kv temirli kupçali menzil satilir Qiymet 200000 AZN. Ünvan Əhmədli Lütfüzadə küçəsi kohne şaiq mtk indi şərur mtknin tərkibinə keçib. vasitəçi H.G
Agentlik
Hər gün: 10:00-21:00
Bakı, Nəsimi r., Məmmədcəfər Cəfərov küç. 20
Bütün 315 təklifə baxmaq
№ 6117453
•
Baxış sayı: 27
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 17:52
200 000 AZN
2 330 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
86 m²
Sahə
13 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Öz Evim Daşınmaz Əmlak Agentliyi
Vasitəçi (agent)
Öz Evim
Agentlik
Hər gün: 10:00-21:00
Bakı, Nəsimi r., Məmmədcəfər Cəfərov küç. 20
Bütün 315 təklifə baxmaq