Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 143 m²,
Ağ şəhər q.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
700 000 AZN
4 900 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
143 m²
Sahə
6 / 8
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 143 m²,
Ağ şəhər q.
Bakı şəhərinin ən premium yaşayis ərazisi Ağ şəhərdə bir başa Qarabag Atlari küçəsinə baxişi olan 90 faiz təmir işləri yekunlaşmiş mənzil satilir
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nizami r., Şirin Mirzəyev küç. 8995
Bütün 36 təklifə baxmaq
№ 6114499
•
Baxış sayı: 41
•
Yeniləndi: 09.05.2026, 12:34
700 000 AZN
4 900 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
143 m²
Sahə
6 / 8
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Taleh bəy
Vasitəçi (agent)
Babel Estate
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nizami r., Şirin Mirzəyev küç. 8995
Bütün 36 təklifə baxmaq