Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 54 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
1/17
Bütün şəkillər
+9 şəkil
280 000 AZN
5 190 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
54 m²
Sahə
3 / 7
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 54 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
Ağ şəhərin Girişinde Xətəi Metrosuna Yaxın 2 Otaqlı Studio Tipli Mənzil Ümumi Sahəsi 54 Kv Kupçada 47 kv Orta Mərtəbə Ətraflı məlumat üçün zəng edə bilərsiniz. ( Whatsapp ) aktivdir xidmet haqqı 1%
Bakı, Xəqani Rüstəmov küç.
Bakı, Xəqani Rüstəmov küç.
Xəritədə bax
Xətai r.
Şah İsmayıl Xətai m.
Ağ şəhər q.
Ağ şəhər
ASAN Xidmət №2
Nihad bəy
Vasitəçi (agent)
Tərlan Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 49
Bütün 243 təklifə baxmaq
№ 6113359
•
Baxış sayı: 103
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 12:45
280 000 AZN
5 190 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
54 m²
Sahə
3 / 7
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 49
Bütün 243 təklifə baxmaq