Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 48.2 m²,
Hövsan q.
1/4
Bütün şəkillər
96 000 AZN
1 990 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
48.2 m²
Sahə
5 / 9
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 48.2 m²,
Hövsan q.
Təcili Bazar qiymətindən aşağı Ümumi 48.2 kvadrat Ofis haqqı1%
Bakı, Hövsan qəs.
Bakı, Hövsan qəs.
Xəritədə bax
Suraxanı r.
Hövsan q.
MIDA Hövsan 2
Vüqar bəy
Vasitəçi (agent)
Bakı Əmlak Sahil
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Səbail r., Üzeyir Hacıbəyli küç. 21
Bütün 478 təklifə baxmaq
№ 6113295
•
Baxış sayı: 262
•
Yeniləndi: 08.05.2026, 22:58
96 000 AZN
1 990 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
48.2 m²
Sahə
5 / 9
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Səbail r., Üzeyir Hacıbəyli küç. 21
Bütün 478 təklifə baxmaq