Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 137 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
1/22
Bütün şəkillər
+14 şəkil
430 000 AZN
3 140 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
137 m²
Sahə
10 / 16
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 137 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
İDEAL MTK XƏTAİ M\S YANI DƏMİRÇİ PLAZANIN ARXASI Dəniz mənzərəli işıqlı otaqlar.Yelcəkən layihə iki eyvan Bulvara və məhləyə.Evdə ayrıca kicik camaşırxana və anbar var. Əşyalar qalır
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Yasamal r., İsmayıl bəy Qutqaşınlı küç. 9/3
Bütün 589 təklifə baxmaq
№ 6113246
•
Baxış sayı: 79
•
Yeniləndi: Dünən, 18:58
430 000 AZN
3 140 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
137 m²
Sahə
10 / 16
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Yasamal r., İsmayıl bəy Qutqaşınlı küç. 9/3
Bütün 589 təklifə baxmaq