Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 127 m²,
Qara Qarayev m.
1/15
Bütün şəkillər
Satış dayandırılıb
+7 şəkil
Satış dayandırılıb
: 12.05.2026, 13:43
398 000 AZN
3 130 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
127 m²
Sahə
9 / 12
mərtəbə
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 127 m²,
Qara Qarayev m.
📍Qara QarayevⓂ️ Sevinc k/t-nın yanı ✅12/9-cu mərtəbəsi ✅3 otaqlı super təmirli ✅Sahəsi 127kv ✅Tam mebel texnikalı ✅Təmirdən sonra yaşayış olmayıb ✅Sənəd müqavilə 💴Qiymət 398000 Xidmət haqqı 1% təşkil edir
Bakı, Tofiq Abbasov küçəsi
Bakı, Tofiq Abbasov küçəsi
Xəritədə bax
Nizami r.
Qara Qarayev m.
Kristal Abşeron Qara Qarayev
№ 6108840
•
Baxış sayı: 119
Satış dayandırılıb
: 12.05.2026, 13:43
398 000 AZN
3 130 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
127 m²
Sahə
9 / 12
mərtəbə
Təmir