Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m²,
Həzi Aslanov m.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
164 000 AZN
2 340 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
70 m²
Sahə
10 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m²,
Həzi Aslanov m.
📍Həzi AslanovⓂ️Neptun marketin yanı ✅17/10-cu mərtəbəsi ✅2 otağa düzəlmə ✅Sahəsi 70kv ✅Əşyalı satılır ✅Sədən Kupça 💵Qiymət 164000 Xidmət haqqı 1% təşkil edir
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Fətəli Xan Xoyski küç. 114
Bütün 96 təklifə baxmaq
№ 6108770
•
Baxış sayı: 112
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 16:11
164 000 AZN
2 340 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
70 m²
Sahə
10 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Fuad
Vasitəçi (agent)
Smart House
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Fətəli Xan Xoyski küç. 114
Bütün 96 təklifə baxmaq