Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²,
8-ci mikrorayon q.
1/15
Bütün şəkillər
+7 şəkil
217 000 AZN
3 620 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
60 m²
Sahə
8 / 12
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²,
8-ci mikrorayon q.
Menzil 8 ci mikrarayonda Azadliq metrosunun yaxinliqinda yerlesir bina yuksek infrastrukdurdadi yaxinliqda mektebler baxcalar butun iaşə abyektleri var Binada qaz yoxdu Ciddi şexslerle qiymeti danismaq olacaq ofis hakki 1%
Bakı, Əcəmi Naxçıvani küçəsi
Bakı, Əcəmi Naxçıvani küçəsi
Xəritədə bax
Binəqədi r.
8-ci mikrorayon q.
Fuad
Vasitəçi (agent)
ARZ Group
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Binəqədi r., Cəfər Xəndan küç.
Bütün 105 təklifə baxmaq
№ 6106591
•
Baxış sayı: 71
•
Yeniləndi: 06.05.2026, 17:45
217 000 AZN
3 620 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
60 m²
Sahə
8 / 12
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Binəqədi r., Cəfər Xəndan küç.
Bütün 105 təklifə baxmaq