Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 172 m²,
Nəsimi r.
1/17
Bütün şəkillər
+9 şəkil
650 000 AZN
3 780 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
172 m²
Sahə
7 / 15
mərtəbə
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 172 m²,
Nəsimi r.
Tecılı satılır.1 saylı kliniki tibbi mərkəzə yaxın sahəsi 172 KVM olan 3 otaqlı mənzil.Temirden sonra yaşayış olmayıb.Menzil əşyalı və esyasizda satıla bilər.
Bakı, Səməd Vurğun küçəsi 17
Bakı, Səməd Vurğun küçəsi 17
Agentlik
Hər gün: 09:00-18:00
Bakı, Nəsimi r., Ceyhun Hacıbəyli küç. 45A
Bütün 37 təklifə baxmaq
№ 6105749
•
Baxış sayı: 98
•
Yeniləndi: 08.05.2026, 00:24
650 000 AZN
3 780 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
172 m²
Sahə
7 / 15
mərtəbə
Təmir
Kanan
Vasitəçi (agent)
Evim Olsun
Agentlik
Hər gün: 09:00-18:00
Bakı, Nəsimi r., Ceyhun Hacıbəyli küç. 45A
Bütün 37 təklifə baxmaq