Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 30 m²,
Nizami r.
1/9
Bütün şəkillər
+1 şəkil
105 000 AZN
3 500 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
30 m²
Sahə
5 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 30 m²,
Nizami r.
Kohne 24 cu polis bolmesinin yani 5/5 Nefclerde naxcvani 55 melhem hosptalnin yani 1+2 105 min 1% ofis haqqi
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Yasamal r., Sadiq Dadaşov küç. 41
Bütün 120 təklifə baxmaq
№ 6105741
•
Baxış sayı: 75
•
Yeniləndi: 06.05.2026, 14:52
105 000 AZN
3 500 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
30 m²
Sahə
5 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Ilqar A.
Vasitəçi (agent)
UniEstate
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Yasamal r., Sadiq Dadaşov küç. 41
Bütün 120 təklifə baxmaq