Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²,
20 Yanvar m.
1/14
Bütün şəkillər
+6 şəkil
199 500 AZN
3 630 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
55 m²
Sahə
5 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²,
20 Yanvar m.
MELISSA RESDANCE Onkologiya Xestexana ile uz uze sekillerde gorduyunuz kimi tam temirli ve esyali menzil esyalari ile birlikde satilir Etrafli melumat ucun elaqe saxlayin Ofis haqqi 1% teskil edir
Bakı, Həsənbəy Zərdabi prospekti
Bakı, Həsənbəy Zərdabi prospekti
Xəritədə bax
Yasamal r.
20 Yanvar m.
Melissa Park
Şamrad Bey
Vasitəçi (agent)
Lord Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:30
Bakı, Yasamal r., Əsəd Əhmədov küç. 38
Bütün 365 təklifə baxmaq
№ 6102805
•
Baxış sayı: 111
•
Yeniləndi: 08.05.2026, 16:40
199 500 AZN
3 630 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
55 m²
Sahə
5 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Şamrad Bey
Vasitəçi (agent)
Lord Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:30
Bakı, Yasamal r., Əsəd Əhmədov küç. 38
Bütün 365 təklifə baxmaq