Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²,
28 May m.
1/9
Bütün şəkillər
+1 şəkil
275 000 AZN
3 440 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
80 m²
Sahə
4 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²,
28 May m.
🔥Təcili satılır 🔥 Klasik Stalinka ✅️ 3 Otag qanuni ✅️ Təmir yaxşdır 👍 Ünvan koroğlu dədə qorqud kuoala parkının yaxinda yerləşir 👈 Sənətlər qaydasındadır ✅️ Ətraflı məlumat ucun zəng 📞 Ofis haqı 1%💸
Bakı, Mirəli Qaşqay küçəsi
Bakı, Mirəli Qaşqay küçəsi
Xəritədə bax
Nəsimi r.
28 May m.
Azərbaycan Dillər Universiteti
Bakı Slavyan Universiteti
Ramin bəy
Vasitəçi (agent)
New House 28 May
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Nəsimi r., Mirəli Qaşqay küç. 92a
Bütün 404 təklifə baxmaq
№ 6101690
•
Baxış sayı: 179
•
Yeniləndi: Dünən, 12:43
275 000 AZN
3 440 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
80 m²
Sahə
4 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Ramin bəy
Vasitəçi (agent)
New House 28 May
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Nəsimi r., Mirəli Qaşqay küç. 92a
Bütün 404 təklifə baxmaq