Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 78 m²,
Bakıxanov q.
1/15
Bütün şəkillər
+7 şəkil
212 000 AZN
2 720 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
78 m²
Sahə
7 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 78 m²,
Bakıxanov q.
Bakixanov Qesebesi Icra Hakimiyetinin Arxasinda 9 mertebeli leninqrad lahiyeli binanin 7 cimertebesinde qanuni 3 otaqli esyali elave melumat ucun elaqe saxlayin...
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Sabunçu r., Bakıxanov qəs.
Bütün 31 təklifə baxmaq
№ 6101130
•
Baxış sayı: 94
•
Yeniləndi: 05.05.2026, 09:47
212 000 AZN
2 720 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
78 m²
Sahə
7 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Ramin Emlak Bakixanov
Vasitəçi (agent)
Ramin Əmlak Bakıxanov
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Sabunçu r., Bakıxanov qəs.
Bütün 31 təklifə baxmaq