Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 50 m²,
Memar Əcəmi m.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
134 000 AZN
2 680 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
50 m²
Sahə
5 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 50 m²,
Memar Əcəmi m.
Orta blok. Memar Əcəmi metrosunun çıxışı, ayaqla 2 dəq-lik məsafə. 54 nömrəli məktəbin yanı. 2 otaqdan 3-ə düzəlmə. Tam təmirlidir, əşyaları ilə bir satılır.
Bakı, 20 Yanvar küç.
Bakı, 20 Yanvar küç.
Xəritədə bax
Nəsimi r.
Memar Əcəmi m.
Öz Evim Daşınmaz Əmlak Agentliyi
Vasitəçi (agent)
Öz Evim
Agentlik
Hər gün: 10:00-21:00
Bakı, Nəsimi r., Məmmədcəfər Cəfərov küç. 20
Bütün 308 təklifə baxmaq
№ 6099762
•
Baxış sayı: 86
•
Yeniləndi: 04.05.2026, 16:29
134 000 AZN
2 680 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
50 m²
Sahə
5 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Öz Evim Daşınmaz Əmlak Agentliyi
Vasitəçi (agent)
Öz Evim
Agentlik
Hər gün: 10:00-21:00
Bakı, Nəsimi r., Məmmədcəfər Cəfərov küç. 20
Bütün 308 təklifə baxmaq