Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 61 m²,
Bakıxanov q.
1/8
Bütün şəkillər
135 000 AZN
2 210 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
61 m²
Sahə
4 / 16
mərtəbə
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 61 m²,
Bakıxanov q.
Bakixanov qesebesinde (Razinde) temirsiz menzil satilir.Alyans mtk
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Yasamal r., Sadiq Dadaşov küç. 41
Bütün 120 təklifə baxmaq
№ 6099219
•
Baxış sayı: 155
•
Yeniləndi: 05.05.2026, 14:33
135 000 AZN
2 210 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
61 m²
Sahə
4 / 16
mərtəbə
Elmar A.
Vasitəçi (agent)
UniEstate
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Yasamal r., Sadiq Dadaşov küç. 41
Bütün 120 təklifə baxmaq