Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 75 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/20
Bütün şəkillər
+12 şəkil
275 000 AZN
3 670 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
75 m²
Sahə
3 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 75 m²,
Elmlər Akademiyası m.
Yasamal icra hakimiyətinin yaninda təmirli mənzil Geniş həyəti yer alti qaraji uşaq meydançasi 24 saat mühafizə xidməti bina sürətli liftlər ilə təchiz olunub su qaz işiq daimidir sənədi kupçadir
Bakı, Mətbuat prospekti
Bakı, Mətbuat prospekti
Xəritədə bax
Yasamal r.
Elmlər Akademiyası m.
ASAN Xidmət №3
Yasamal bazarı
Rəhim
Vasitəçi (agent)
Emil Real Estate
Agentlik
Hər gün: 10:00-18:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 202A
Bütün 121 təklifə baxmaq
№ 6099112
•
Baxış sayı: 159
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 19:39
275 000 AZN
3 670 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
75 m²
Sahə
3 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Rəhim
Vasitəçi (agent)
Emil Real Estate
Agentlik
Hər gün: 10:00-18:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 202A
Bütün 121 təklifə baxmaq