Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 82 m²,
20 Yanvar m.
1/5
Bütün şəkillər
250 000 AZN
3 050 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
82 m²
Sahə
4 / 18
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 82 m²,
20 Yanvar m.
Esyali 2otaq kupca var 4cu mertebe 3cu mkr dairesi Qaz su isiq var Ofis haqqi 1%
Bakı, Cavadxan küçəsi
Bakı, Cavadxan küçəsi
Xəritədə bax
Nəsimi r.
20 Yanvar m.
8 Noyabr m.
Memar Əcəmi m.
3-cü mikrorayon q.
Elan sahibi.
Vasitəçi (agent)
Legend Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nəsimi r., Hüseynbala Əliyev küç.
Bütün 65 təklifə baxmaq
№ 6098812
•
Baxış sayı: 85
•
Yeniləndi: 04.05.2026, 13:22
250 000 AZN
3 050 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
82 m²
Sahə
4 / 18
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nəsimi r., Hüseynbala Əliyev küç.
Bütün 65 təklifə baxmaq