Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m²,
Yeni Yasamal q.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
154 900 AZN
2 210 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
70 m²
Sahə
15 / 18
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m²,
Yeni Yasamal q.
Yeni Yasamal📍 Albali usag baxcasinin yani✅ 2 otaga duzelme genis menzil✅ Real aliciya endirim mumkundur✅ Ofis haqqi-1% A.K
Agentlik
Hər gün: 10:00-20:00
Bakı, Yasamal r., Şəfaət Mehdiyev küç. 22
Bütün 360 təklifə baxmaq
№ 6098253
•
Baxış sayı: 71
•
Yeniləndi: 04.05.2026, 11:36
154 900 AZN
2 210 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
70 m²
Sahə
15 / 18
Agentlik
Hər gün: 10:00-20:00
Bakı, Yasamal r., Şəfaət Mehdiyev küç. 22
Bütün 360 təklifə baxmaq