Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m²,
Abşeron r.
1/14
Bütün şəkillər
+6 şəkil
103 000 AZN
1 470 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
70 m²
Sahə
7 / 11
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m²,
Abşeron r.
Xırdalanda Qanuni 2otaqli otaqlı ela təmirli Menzil satılır senedi kupca ipotekaya yararlı 11 mertebeli binanın 7 çi mertebesinde
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Xırdalan, Abşeron r., Heydər Əliyev pr.
Bütün 253 təklifə baxmaq
№ 6096200
•
Baxış sayı: 122
•
Yeniləndi: 09.05.2026, 09:07
103 000 AZN
1 470 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
70 m²
Sahə
7 / 11
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Xırdalan, Abşeron r., Heydər Əliyev pr.
Bütün 253 təklifə baxmaq