Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 100 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/24
Bütün şəkillər
+16 şəkil
355 000 AZN
3 550 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
100 m²
Sahə
3 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 100 m²,
Elmlər Akademiyası m.
Hüseyn Cavid prospekti Stalinka lahiyeli menzil Geniş həyəti su qaz işiq daimidir senedi kupcadir otaqlar ayri s/q ayri skvaznoy proyekt 20kvm artirmasi var
Agentlik
Hər gün: 10:00-18:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 202A
Bütün 124 təklifə baxmaq
№ 6090618
•
Baxış sayı: 208
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 19:05
355 000 AZN
3 550 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
100 m²
Sahə
3 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Rəhim
Vasitəçi (agent)
Emil Real Estate
Agentlik
Hər gün: 10:00-18:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 202A
Bütün 124 təklifə baxmaq