Alqı-satqı
1 otaqlı yeni tikililər
Satılır 1 otaqlı yeni tikili 55 m²,
Bakıxanov q.
1/15
Bütün şəkillər
+7 şəkil
150 000 AZN
2 730 AZN/m²
1 otaqlı
Yeni tikili
55 m²
Sahə
5 / 12
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 1 otaqlı yeni tikili 55 m²,
Bakıxanov q.
Bakıxanov Qəsəbəsi. Tam Mərkəzdə, Bazar Storla Üzbəüz, Bakıxanov Rezidensin Binası, 12-Mərtəbəli Binanın 5-Ci Mərtəbəsində Sahəsi 55kv Qanuni 1-Otaq Təmirli Mənzil Satılır. Maraqlanmaq İstəyınlər Zəng Vursun
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Sabunçu r., Bakıxanov qəs.
Bütün 31 təklifə baxmaq
№ 6088776
•
Baxış sayı: 170
•
Yeniləndi: 30.04.2026, 15:44
150 000 AZN
2 730 AZN/m²
1 otaqlı
Yeni tikili
55 m²
Sahə
5 / 12
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Ramin Emlak Bakixanov
Vasitəçi (agent)
Ramin Əmlak Bakıxanov
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Sabunçu r., Bakıxanov qəs.
Bütün 31 təklifə baxmaq