Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
230 000 AZN
2 880 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
80 m²
Sahə
3 / 5
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²,
Elmlər Akademiyası m.
M Elmlər Akademiyası BDU 53 Nömrəli Məktəb Araz Market Bravo daş bina Minsk proyekti Ümumi Sahəsi 80 kv 3 otaq 3/5 pol parket orta blok skvaznoy istilik sistemi var Otaqlar ayrı.Geniş Şlaqbaumlu Həyəti var.Qaz Su İşıq daimi.
Agentlik
Bazar ertəsi - Şənbə: 10:00-20:00
Bakı, Nəsimi r., Rəşid Behbudov küç. 64
Bütün 246 təklifə baxmaq
№ 6082605
•
Baxış sayı: 158
•
Yeniləndi: 14.05.2026, 15:32
230 000 AZN
2 880 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
80 m²
Sahə
3 / 5
Agentlik
Bazar ertəsi - Şənbə: 10:00-20:00
Bakı, Nəsimi r., Rəşid Behbudov küç. 64
Bütün 246 təklifə baxmaq