Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 52.5 m²,
Yasamal r.
1/8
Bütün şəkillər
135 001 AZN
2 570 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
52.5 m²
Sahə
1 / 17
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 52.5 m²,
Yasamal r.
Mənzil əşyalarla birlikdə bu qiymətə satılır. Sənəd müqavilədir, çıxarış hələ verilməyib binaya. Xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1 % təşkil edir.
Agentlik
Bazar Ertəsi - Şənbə günləri: 10:00 - 22:00
Bakı, Yasamal r., Əbdürrəhim bəy Haqverdiyev küç. 12
Bütün 54 təklifə baxmaq
№ 6079910
•
Baxış sayı: 153
•
Yeniləndi: 14.05.2026, 12:23
135 001 AZN
2 570 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
52.5 m²
Sahə
1 / 17
mərtəbə
Təmir
Səbinə
Vasitəçi (agent)
EGO Real Estate
Agentlik
Bazar Ertəsi - Şənbə günləri: 10:00 - 22:00
Bakı, Yasamal r., Əbdürrəhim bəy Haqverdiyev küç. 12
Bütün 54 təklifə baxmaq