Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 90 m²,
20 Yanvar m.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
195 000 AZN
2 170 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
90 m²
Sahə
15 / 16
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 90 m²,
20 Yanvar m.
M 20 Yanvar Meşə Parkı daş bina Ümumi Sahəsi 90 kv 3 otaq 1516 Yaxşı Təmirli kombi istilik sistemi Üstenlükləri Binada 2 ədəd Lift blok Girişi kodlu Həyət də Şlaqbaum Avtodayanacaq Metro 20 Yanvara 3 Dəqiqə piyada.Qaz Su İşıq daimi.
Bakı, Moskva prospekti.
Bakı, Moskva prospekti.
Xəritədə bax
Yasamal r.
20 Yanvar m.
Eldəniz
Vasitəçi (agent)
Fortuna-N
Agentlik
Bazar ertəsi - Şənbə: 10:00-20:00
Bakı, Nəsimi r., Rəşid Behbudov küç. 64
Bütün 208 təklifə baxmaq
№ 6079757
•
Baxış sayı: 159
•
Yeniləndi: 08.05.2026, 14:38
195 000 AZN
2 170 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
90 m²
Sahə
15 / 16
Agentlik
Bazar ertəsi - Şənbə: 10:00-20:00
Bakı, Nəsimi r., Rəşid Behbudov küç. 64
Bütün 208 təklifə baxmaq