Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 102 m²
1/20
Bütün şəkillər
+12 şəkil
170 000 AZN
1 670 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
102 m²
Sahə
3 / 12
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 102 m²
QİYMƏT 20000 m. ENDİRİLDİ.KUPÇALI VƏ ƏŞYALI Mənzil Xırdalanın ən böyük komplekslərindən biri Kristal Abşeron yaşayış kompleksində yerləşir.Orginal 4 otaqlıdır.Real alıcı qiymətdə razılaşma olacaq
Xırdalan, Xırdalan şəhəri
Xırdalan, Xırdalan şəhəri
Xəritədə bax
Xırdalan
Əlizamin
Vasitəçi (agent)
Əmlak 039
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 00:00
Xırdalan, Abşeron r., Heydər Əliyev pr. 240
Bütün 41 təklifə baxmaq
№ 6077738
•
Baxış sayı: 322
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 14:51
170 000 AZN
1 670 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
102 m²
Sahə
3 / 12
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Əlizamin
Vasitəçi (agent)
Əmlak 039
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 00:00
Xırdalan, Abşeron r., Heydər Əliyev pr. 240
Bütün 41 təklifə baxmaq