Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 104 m²,
İnşaatçılar m.
1/5
Bütün şəkillər
220 000 AZN
2 120 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
104 m²
Sahə
10 / 12
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 104 m²,
İnşaatçılar m.
Yeni Yasamal Dadaşbünyadzadə küçəsində yerləşən Tək bloklu binada Kupçalı və ipotekaya yararlı mənzil satışa çıxarılır mənzil 2 balkonu var Sanuzel hissəsi ayrı ayrıdır Mənzil 2 otaqlı Sənəd Kupça 96 kv Mərtəbə 12\10 Şirkət Haqqı 1 %
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı
Bütün 92 təklifə baxmaq
№ 6076182
•
Baxış sayı: 232
•
Yeniləndi: 07.05.2026, 16:06
220 000 AZN
2 120 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
104 m²
Sahə
10 / 12
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı
Bütün 92 təklifə baxmaq