Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 103 m²,
Qara Qarayev m.
1/15
Bütün şəkillər
+7 şəkil
295 000 AZN
2 860 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
103 m²
Sahə
12 / 16
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 103 m²,
Qara Qarayev m.
📍Qara Qarayev,Bona Dea-nın yanı ✅16/12-ci mərtəbəsi Orbita mtk ✅Qanuni 3 otaq ✅Sahəsi 103kv ✅İstilik sistemi kombidi ✅Parket döşəmə ✅Binada 2 sürətli lift ✅Yeraltı parking ✅Sənəd Kupça 💵Qiymət 295000 azn Xidmət haqqı 1% təşkil edir
Bakı, Çobanzadə küç.
Bakı, Çobanzadə küç.
Xəritədə bax
Nizami r.
Qara Qarayev m.
8-ci kilometr q.
Surxay
Vasitəçi (agent)
Ev Bakı Əhmədli
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 23:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç.
Bütün 248 təklifə baxmaq
№ 6032566
•
Baxış sayı: 205
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 20:51
295 000 AZN
2 860 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
103 m²
Sahə
12 / 16
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 23:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç.
Bütün 248 təklifə baxmaq