Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 92 m²,
8 Noyabr m.
1/8
Bütün şəkillər
300 000 AZN
3 260 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
92 m²
Sahə
8 / 18
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 92 m²,
8 Noyabr m.
REMAX-ın EKSKLÜZİV TƏKLİFİ Nəsimi rayonu, Həsən Əliyev küçəsində 3 OTAQLI MƏNZİL SATILIR Ümumi sahə: 92 kv
Bakı, Həsən Əliyev küçəsi
Bakı, Həsən Əliyev küçəsi
Xəritədə bax
Nəsimi r.
8 Noyabr m.
Grand Hayat Residence
İnqilab Residence
Qədir Novruz
Vasitəçi (agent)
Remax 1ˢᵗRealty
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 20:00
Bakı, Nərimanov r., Balaəmi Dadaşov küç. (Zümrüd Residence)
Bütün 196 təklifə baxmaq
№ 6027789
•
Baxış sayı: 254
•
Yeniləndi: 09.05.2026, 11:03
300 000 AZN
3 260 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
92 m²
Sahə
8 / 18
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Qədir Novruz
Vasitəçi (agent)
Remax 1ˢᵗRealty
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 20:00
Bakı, Nərimanov r., Balaəmi Dadaşov küç. (Zümrüd Residence)
Bütün 196 təklifə baxmaq