Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 157 m²,
Gənclik m.
1/22
Bütün şəkillər
+14 şəkil
460 000 AZN
2 930 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
157 m²
Sahə
13 / 19
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 157 m²,
Gənclik m.
Gəncilik Koroglu Rəhimov kücəsi 19 Mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 157 kv m ibarət 3 otaqlı Təmirsiz mənzil satılır.Qiymətin 1 % Ofis Haqqıdır.Qiymət 460 000 Azn.
Agentlik
Bazar ertəsi - Cümə: 10:00-18:00
Bakı, Səbail r., Yusifbey Ibrahimli küç. 16
Bütün 148 təklifə baxmaq
№ 6022418
•
Baxış sayı: 174
•
Yeniləndi: 09.05.2026, 11:35
460 000 AZN
2 930 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
157 m²
Sahə
13 / 19
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Əmlak Şirkəti
Vasitəçi (agent)
My Dom
Agentlik
Bazar ertəsi - Cümə: 10:00-18:00
Bakı, Səbail r., Yusifbey Ibrahimli küç. 16
Bütün 148 təklifə baxmaq