Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 88 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/14
Bütün şəkillər
+6 şəkil
419 000 AZN
4 760 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
88 m²
Sahə
9 / 18
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 88 m²,
Elmlər Akademiyası m.
Renessans Palace yaşayiş kompleksində əla təmirli iki otaq mənzil Geniş həyəti yer alti qaraji uşaq meydançasi 24saat mühafizə xidməti bina sürətli liftlər ilə təchiz olunub merkezi istilik sistemi isti soyuq suyu daimidir senedi çixarişdir
Agentlik
Hər gün: 10:00-18:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 202A
Bütün 121 təklifə baxmaq
№ 6005391
•
Baxış sayı: 202
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 19:41
419 000 AZN
4 760 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
88 m²
Sahə
9 / 18
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Rəhim
Vasitəçi (agent)
Emil Real Estate
Agentlik
Hər gün: 10:00-18:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç. 202A
Bütün 121 təklifə baxmaq