Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²,
Əhmədli m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
185 000 AZN
2 850 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
65 m²
Sahə
6 / 9
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²,
Əhmədli m.
Mənzil Əhmədli metrosundan ayaqla 5 dəqiqəlik məsafədə "Turan" klinikasının arxasında yerləşir. Sarayevo Kinoteatra çatmamış sağda. Əla təmirli qanuni 2 otaq. Orta blokda yerləşir. Sənəd kupça . İpotekaya yararlıdır. Ofis haqqı 1 faiz.
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Xətai r., Mehdi Mehdizadə küç.
Bütün 712 təklifə baxmaq
№ 5944583
•
Baxış sayı: 294
•
Yeniləndi: 09.05.2026, 18:40
185 000 AZN
2 850 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
65 m²
Sahə
6 / 9
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Xətai r., Mehdi Mehdizadə küç.
Bütün 712 təklifə baxmaq