Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 125 m²,
20 Yanvar m.
1/7
Bütün şəkillər
254 000 AZN
2 030 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
125 m²
Sahə
10 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 125 m²,
20 Yanvar m.
Main yashayish kompleksinde 3 otagli temirli menzil satilir.Menzil eshyali satilir.Kupcha var.Etrafli melumat uchun elaqe saxliya bilersiz
Bakı, Moskva prospekti
Bakı, Moskva prospekti
Xəritədə bax
Yasamal r.
20 Yanvar m.
Sadiq
Vasitəçi (agent)
№ 5899630
•
Baxış sayı: 564
•
Yeniləndi: 08.05.2026, 11:22
254 000 AZN
2 030 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
125 m²
Sahə
10 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Sadiq
Vasitəçi (agent)