Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 87 m²,
Neftçilər m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
255 000 AZN
2 930 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
87 m²
Sahə
3 / 14
mərtəbə
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 87 m²,
Neftçilər m.
Neftçilər metrosuna piyada məsafədə, Start idman kompleksinin yanında 2 otaqdan 3 otağa çevrilmiş mənzil satılır. Bütün otaqlarda pəncərə var. Binada qaz su işıq daimidir. Ətraflı məlumat üçün zəng edin. Xidmət haqqı 1%
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Nərimanov r., Atatürk pr. 152-156
Bütün 89 təklifə baxmaq
№ 5771471
•
Baxış sayı: 348
•
Yeniləndi: 06.05.2026, 05:12
255 000 AZN
2 930 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
87 m²
Sahə
3 / 14
mərtəbə
Təmir
Elvin
Vasitəçi (agent)
Soft Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Nərimanov r., Atatürk pr. 152-156
Bütün 89 təklifə baxmaq