Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 64 m²,
Nərimanov r.
1/6
Bütün şəkillər
150 000 AZN
2 340 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
64 m²
Sahə
17 / 17
mərtəbə
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 64 m²,
Nərimanov r.
Nərimanov rayonu , ,Təbriz küçəsi "Dosdluq" parki ilə üzbəüz , 2 otaq mayak. Ümümi sahə 64 kv.m.Sənəd müqavilə . Lift qalxir mərtəbəyə. Müqavilə yaşayişli kimi verilir. Ətrafli məlumat almaq üçün əlaqə saxlayin.
Agentlik
Bazar ertəsi - Bazar: 10:00-22:00
Bakı, Yasamal r., Mirəli Seyidov küç. 53
Bütün 43 təklifə baxmaq
№ 5731142
•
Baxış sayı: 728
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 15:18
150 000 AZN
2 340 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
64 m²
Sahə
17 / 17
mərtəbə
Fərid
Vasitəçi (agent)
ProHome
Agentlik
Bazar ertəsi - Bazar: 10:00-22:00
Bakı, Yasamal r., Mirəli Seyidov küç. 53
Bütün 43 təklifə baxmaq