Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
415 000 AZN
3 190 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
130 m²
Sahə
4 / 15
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130 m²,
Elmlər Akademiyası m.
Elmlər Akademiyası metrosunun yaxınlığı, yeni tikili binada 3 otaqlı mənziı satılır. Qazlı kupçalı binadır. İpotekaya yararlıdır.
Agentlik
Hər gün: 11:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 158
Bütün 132 təklifə baxmaq
№ 5266455
•
Baxış sayı: 820
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 19:29
415 000 AZN
3 190 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
130 m²
Sahə
4 / 15
Agentlik
Hər gün: 11:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 158
Bütün 132 təklifə baxmaq